Je volgde heel wat cursussen regie en/of acteren en nu wil je zelf aan de slag: spelen en regisseren, bedenken en uitproberen, repeteren en maken? Oké, WISPER supportert! Het begin is echter vaak een enge duik in het diepe en je doet dit soms liever niet op eigen houtje.
Voor coaching tijdens het maakproces kun je beroep doen op deze ondersteunende formule. WISPER zorgt voor een coach en geeft je een toonkans op één van onze presentatiemomenten. Als groep bepaal je zelf wanneer en waarrond je input verwacht: dramaturgie, tekstanalyse, enscenering, spelcoaching. Het traject wordt volledig op maat uitgewerkt.
Met dit traject heb je recht op zes coachingsbeurten en minstens één presentatiemoment. Daarnaast kan je repeteren op vrijdag- of zondagavond in OPEK.
Je kan op ieder moment beslissen om een coaching aan te vragen. WISPER gaat echter niet per se op elke vraag in. Sowieso zetten wij in op groepen of artistieke verbinding, dus monologen ondersteunen we niet via deze weg.
Mail je idee, je plan en je vraag naar eva@wisper.be
Je krijgt sowieso feedback en wij bekijken of wij een meerwaarde kunnen zijn voor je project. Daarna volgt een persoonlijk overleg. Ook voor meer info kan je een mailtje sturen.
Op www.opek.be vind je meer info over de bereikbaarheid en toegankelijkheid. Bij de eerste sessie word je onthaald door iemand van WISPER die je vertelt waar in/rond het gebouw je precies moet zijn.
Goed om weten als je hier een hele dag cursus volgt: voor de middagpauze kan je zelf een lunch meebrengen, ter plaatse iets bestellen in Café Entrepot of iets kopen in de Lidl om de hoek.