Je bent gepassioneerd door schrijven, volgde eerder al een schrijfcursus en hebt (bijna) een idee voor een schrijfproject. Maar je raakt moeilijk uit de startblokken of maakt thuis te weinig tijd om in je pen te kruipen? Kom naar het schrijfatelier!
Laat je meedrijven op de werk- en inspiratieflow die ontstaat wanneer mensen samen aan het schrijven slaan. We warmen op met een schrijfoefening en daarna heb je alle tijd om aan je eigen tekst (in wording) te timmeren. Of dat nu een kortverhaal of een langere prozatekst is: iedereen is welkom.
Bots je tijdens het schrijven op een vraag, een dilemma of een twijfel? Dan gooi je deze gewoon op tafel en bekijken we ze ter plaatse, individueel of in groep. Zo zit je nooit meer geblokkeerd!
Op www.opek.be vind je meer info over de bereikbaarheid en toegankelijkheid. Bij de eerste sessie word je onthaald door iemand van WISPER die je vertelt waar in/rond het gebouw je precies moet zijn.
Goed om weten als je hier een hele dag cursus volgt: voor de middagpauze kan je zelf een lunch meebrengen, ter plaatse iets bestellen in Café Entrepot of iets kopen in de Lidl om de hoek.