Op donderdag 8 mei staat alles in het teken van de kunstendag voor anderstaligen. Het is een dag met tien verschillende workshops: vijf in de voormiddag tussen 10u en 12u, en vijf in de namiddag tussen 13u en15u.
Zowel in de voormiddag als in de namiddag kan je een workshop naar keuze volgen. Hieronder vind je ons aanbod voor die dag met telkens een korte toelichting:
SCHILDEREN met Marissa Van Mourik
We gaan schilderen. Je verkent technieken op een speelse manier. Ook zonder ervaring kan je daarbij tot leuke resultaten komen. We werken soms alleen, soms samen met de groep, en dat in eenvoudig Nederlands.
(10u-12u of 13u-15u)
THEATER met Audrey Ikirezi
We vertrekken van jullie verhalen en ervaringen. Daarmee gaan we samen spelen, met gebaren en bewegingen, met fantasie en onze stem. Verhalen komen tot leven in het theater, en dat in eenvoudig Nederlands.
10u-12u of 13u-15u
SCHRIJVEN met Joke Depuydt (vanaf niveau 2.1.)
Ken je dat? Je leest een verhaal en je kan niet meer stoppen. Je móét gewoon weten hoe het verder gaat. Hoe werkt dat? Wat is het geheim? In deze cursus hou jij de pen vast. We schrijven samen in je nieuwe taal.
14u00-16u00
ZINGEN met Bart Callebaut
Zin om samen te zingen? In de les van Bart is iedereen welkom! We gaan voor een divers repertoire met liedjes in verschillende stijlen, en dat in eenvoudig Nederlands. Geen zorgen, je hebt geen ervaring nodig, alleen veel enthousiasme.
10u-12u of 13u-15u
MUZIEK SPELEN met Reindert Spanhove
Altijd al muziek willen spelen in groep? In de les van Reindert komen zang en verschillende instrumenten samen. Zo komen we tot prachtig samenspel, en dat in eenvoudig Nederlands. Geen zorgen, je hebt geen ervaring nodig, alleen veel enthousiasme.
10u-12u of 13u-15u
Zowel klasgroepen als individuele deelnemers kunnen zich inschrijven voor de kunstendag. Dat doe je door te mailen naar saskia@wisper.be
Op www.opek.be vind je meer info over de bereikbaarheid en toegankelijkheid. Bij de eerste sessie word je onthaald door iemand van WISPER die je vertelt waar in/rond het gebouw je precies moet zijn.
Goed om weten als je hier een hele dag cursus volgt: voor de middagpauze kan je zelf een lunch meebrengen, ter plaatse iets bestellen in Café Entrepot of iets kopen in de Lidl om de hoek.