© Bart Wierinckx

Acteren special: van knipoog tot oorlog

Start za 11 april '26
10:00 - 17:00

2 sessies

Prijs

Basistarief: € 110
Alle tarieven

Waar Noordpoort
Dambruggestraat 336
2060 Antwerpen

Meer info over de locatie(s)

Taal en begeleiding Nederlands

Van een verleidelijke oogopslag tot het oorverdovende lijden van de Trojanen, van afgemeten spel tot chaotische uitspattingen – tijdens dit weekend verkennen we het hele spectrum van acteren, en hoe uitersten elkaar kunnen versterken.

We testen het bereik van je lijf en stem, en onderzoeken hoe snel je kunt schakelen tussen klein spel en grootse emotie.

De groep fungeert hierbij als Grieks koor: soms intieme toeschouwer, soms uitvergroting van emoties, en soms de motor van ritme en beweging. Zo onderzoeken we de kracht van samenspel en het effect ervan op het individuele spelen.

We werken met klassieke Griekse teksten en koorfragmenten, maar evengoed met hedendaagse improvisaties op Griekse thema’s.

Praktisch

Breng je eigen lunch mee. Er is een Okay op het einde van de straat.

Voorkennis

Niveau 2-3: voor ervaren spelers en makers die hun acteertaal verder willen ontwikkelen en/of voor spelers die zin hebben om hun tanden te zetten in spel en theateronderzoek.
Klik hieronder voor meer informatie over de niveaus van onze workshops!

Sessies

  • za 11 april '26
    10:00 - 17:00
    Noordpoort - Theaterzaal
  • zo 12 april '26
    10:00 - 17:00
    Noordpoort - Theaterzaal

Locatie(s)

Prijs

  • Warm tarief
    € 121 Kies dit tarief en leg bij voor de cursus van iemand die het anders niet kan betalen. Hoe schoon is dat?
  • Basistarief
    € 110 Dekt de kosten van je cursus. Niets meer, niets minder.
  • Reductietarief
    € 88 Voor wie (even) krap bij kas zit.

Begeleiding

Jan Sas

Jan Sas is onze educatieve medewerker theater in Antwerpen. Hij studeerde af aan de Kleine Academie…
Meer over Jan Sas