Waar
Matterhorn vzw
Albrecht Rodenbachstraat 21
2140 Borgerhout
Taal en begeleiding Nederlands
Bij deze op-de-planken reeks vertrekken we van… op de planken! We gaan samen naar de voorstelling COPYRIOT kijken in Het Toneelhuis, en nemen wat we zagen als vertrekpunt voor ons maakproces. We verzamelen in groep onze inzichten, associaties, verhalen ... en starten met repeteren!
We starten met een aantal brainstormsessies en zetten deze meteen op de vloer om in materiaal. Daarna selecteren en verfijnen we dat materiaal, om zo onze eigen theatrale wereld te scheppen. Als laatste gaan we repeteren, inoefenen en verdiepen, om tot een wonderlijk eindresultaat te komen. Na ongeveer 15 repetities spelen we onze eigen voorstelling voor publiek op de presentatiedagen in juni.
Deze reeks is ideaal voor mensen met wat ervaring die het fijn vinden veel te spelen, te experimenteren en voor een publiek te tonen!
Op www.wisper.be/noordpoort vind je alle info rond bereikbaarheid en voorzieningen van deze plek.

