Een productiereeks acteren zoals deze verloopt op twee niveaus.
In de eerste lijn maken we samen een montage-productie. We pakken één thema vast en daarrond gaan we zoeken: scènes, personages, locaties, situaties. Maar evengoed halen we het uit de geschiedenis, interviews, literatuur, beeldende kunsten en muziek. We onderzoeken in welke theaterstijlen dat kan, of deze scène eerder abstract of eerder concreet kan, hoe dat moment best gespeeld wordt. En hoe zit dat eigenlijk met de ritmiek?
Doorheen het maken loopt een tweede lijn: jouw acteren. We nemen af en toe de tijd om het acteerwerk onder de loupe te nemen, om te kijken hoe jij best tot het spel komt dat je wil neerzetten. Wat is het dat je nog tegenhoudt, waarin dien je je nog te verdiepen? Dat kan in een lesvorm of in een persoonlijke uitdaging.
We nemen m.a.w. de tijd om ons thema inhoudelijk en spelmatig te onderzoeken én gebruiken daarnaast het maakproces als vehikel om een eigen spelonderzoek te doen!
Op www.opek.be vind je meer info over de bereikbaarheid en toegankelijkheid. Bij de eerste sessie word je onthaald door iemand van WISPER die je vertelt waar in/rond het gebouw je precies moet zijn.
Goed om weten als je hier een hele dag cursus volgt: voor de middagpauze kan je zelf een lunch meebrengen, ter plaatse iets bestellen in Café Entrepot of iets kopen in de Lidl om de hoek.

