Wat als…? Wat als je geen verbeelding hebt? Wel, als schrijver is dat niet zo handig… Maar geen zorgen, in deze workshop spelen we met de kunst van ‘wat als’-vragen. Ontdek hoe ze je out of the box leren denken en kijken, en zo helpen om je idee, verhaal of personage meer vorm of een nieuwe boost te geven.
We brainstormen, doen kleine oefeningen, bespreken elkaars resultaten en schrijven weer verder. Dit alles om onze eigen verbeelding te bevorderen.
Op www.opek.be vind je meer info over de bereikbaarheid en toegankelijkheid. Bij de eerste sessie word je onthaald door iemand van WISPER die je vertelt waar in/rond het gebouw je precies moet zijn.
Goed om weten als je hier een hele dag cursus volgt: voor de middagpauze kan je zelf een lunch meebrengen, ter plaatse iets bestellen in Café Entrepot of iets kopen in de Lidl om de hoek.

