© Laura Adai

Buurtatelier special: textiel met Anisa El Margai

Start vr 10 juli '26
19:00 - 21:00

1 sessie

Prijs

Gratis: € 0
Alle tarieven

Waar OPEK
Vaartkom 4
3000 Leuven

Meer info over de locatie(s)

Taal en begeleiding Nederlands/Engels

Het buurtatelier is er voor iedereen die op een kunstzinnige manier verbinding zoekt met anderen, en dat gratis en voor niets. Het is geen 'klassieke' cursus, maar eerder een moment van samenkomen en werken rond een bepaald thema of techniek (bijvoorbeeld: portret, kleur, collage of landschap).

De insteek van dit atelier? Textiel. Breng dus alle stofjes die je thuis hebt liggen mee en zorg eventueel voor je eigen naaigerief. WISPER voorziet sowieso ook materiaal ter plekke.

Daarnaast voorzien we voorbeelden ter inspiratie en starten we met een korte gezamenlijke opwarmingsoefening ter kennismaking. Daarna gaan we verder in groep en uiteindelijk werk je op je eigen niveau en tempo verder. Dit buurtatelier wordt begeleidt door Anisa El Margai. Samen met Marissa, onze educatieve medewerker Beeld, is ze er naast begeleiding ook voor hulp en ondersteuning, indien nodig.

Belangrijk: normaal gezien gaat het buurtatelier maandelijks door op zondagmiddag, maar in de zomerweek gaat die uitzonderlijk door op vrijdagavond!

Praktisch

Breng alle stofjes mee die je thuis hebt liggen en, eventueel, je eigen naaigerief. WISPER voorziet sowieso ook materiaal ter plekke.
De cursus is gratis, je mag een vrijwillige kleine bijdrage geven voor het materiaal. Hiervoor werken we met een pay-what-you-can-systeem.

Voorkennis

Niveau X: iedereen is welkom, ongeacht ervaring of voorkennis!
Klik hieronder voor meer informatie over de niveaus van onze workshops!

Sessies

  • vr 10 juli '26
    19:00 - 21:00
    OPEK - Beeldatelier

Locatie(s)

  • OPEK Vaartkom 4
    3000 Leuven Toon op kaart

    Op www.opek.be vind je meer info over de bereikbaarheid en toegankelijkheid. Bij de eerste sessie word je onthaald door iemand van WISPER die je vertelt waar in/rond het gebouw je precies moet zijn.

    Goed om weten als je hier een hele dag cursus volgt: voor de middagpauze kan je zelf een lunch meebrengen, ter plaatse iets bestellen in Café Entrepot of iets kopen in de Lidl om de hoek.

Prijs

Begeleiding

Anisa El Margai

Anisa El Margai reist in een wereld van dikke steken, snelle borduursels en vliegende lijnen. Ze…
Meer over Anisa El Margai