Jouw maandelijkse shot inspiratie die je uitdaagt om met een kritische blik naar je eigen ideeën te kijken en vooral: ze van nieuwe poeier te voorzien. Voor schilders en tekenaars die actief thuis bezig zijn en zoeken naar nieuwe input, inspiratie en bondgenoten! Actieve, out-of-the-box oefeningen en dialogen zetten je aan tot nieuwe inzichten die je vervolgens zelfstandig verwerkt na de sessie. Je bent ook niet vies van een thuisopdracht of project met een collega-cursist. Je staat ervoor open om blindelings uit te proberen, zonder belofte van resultaat. Je wil graag getriggerd worden, om dan zelf te bepalen welke richting je daarmee uitgaat. En om dat resultaat dan opnieuw te delen met de groep.
De coachings zetten je aan om je eigen schilder- of tekenstijl te ontdekken of net verder te ontwikkelen. De groep blijft een belangrijke factor in dit proces: we interpreteren elkaars werk, wisselen tips uit, spreken over schilder- en tekenkunst, knoeien, herbeginnen en groeien als beeldend kunstenaars.
Zo werken we: deze coaching gaat online door, maar is veel meer dan het maandelijkse contactmoment. Tussendoor werk je zelf verder en blijft er contact gehouden via Padlet of andere platformen. Als er in de groep animo is om (eventueel in kleine groep) live samen een tentoonstelling te bezoeken of een gezamenlijk presentatiemoment te organiseren, dan behoort dat ook tot de mogelijkheden.
Deze cursus volg je online, van bij jou thuis (of op een andere plek naar keuze met een internetverbinding).