Geen enkele tool in je schrijverstoolbox biedt zo veel mogelijkheden voor je verhaal als een dialoog tussen je personages. Sfeer, drama, spanning, conflict: een goed geschreven dialoog heeft het allemaal en kan een wervelwind door je tekst zijn.
In deze workshop experimenteren we aan de hand van oefeningen met al deze elementen. Er komt immers heel wat meer bij kijken dan alleen maar wat woorden tussen aanhalingstekens plaatsen. Wat zeggen je personages? Hoe zeggen ze dat? En wat zeggen ze juist niet? Na deze schrijfdag heb je een goed zicht op de elementen van een sterke dialoog.
Op www.opek.be vind je meer info over de bereikbaarheid en toegankelijkheid. Bij de eerste sessie word je onthaald door iemand van WISPER die je vertelt waar in/rond het gebouw je precies moet zijn.
Goed om weten als je hier een hele dag cursus volgt: voor de middagpauze kan je zelf een lunch meebrengen, ter plaatse iets bestellen in Café Entrepot of iets kopen in de Lidl om de hoek.